29 Сен, 2008

Упевнений крок України до Європи - ВАТ “Дашуківські бентоніти” стає на один рівень з провідними світовими виробниками.

Автор: admin В: Новости АСБТ

image003.jpg26 вересня ВАТ «Дашуківські Бентоніти» урочисто відкрило нове виробництво з випуску унікального для українського ринку продукту - високоякісних бентонітових глинопорошків для цивільного будівництва, які використовуються в безтраншейних технологіях будівництва інженерних підземних систем, комунікацій, колекторів, транспортних магістралей; будівництва фундаментів будинків та укріплень методом «стіна в ґрунті». Відкриття даного виробництва не просто збільшить виробничі потужності ВАТ «Дашуківські бентоніти» на З0000 тонн високоякісної бентонітової продукції, але й створить додаткові робочі місця та виведе вітчизняне підприємство на один рівень з провідними світовими виробниками аналогічної продукції.

За свою історію ВАТ «Дашуківські бентоніти», а їй вже 28 років, вироблено понад                 5 млн.700 тис. тонн бентопродукції, виконано розкривних робіт в обсязі майже 14,905 млн. тис. м3. У Лисянському районі ВАТ “Дашуківські бентоніти” є найбільшим платником коштів до зведеного бюджету України. Тільки за перше півріччя поточного року проектом «Дашуківські бентоніти» сплачено   3 431,00 тис. грн., що складає 22 % загальнорайонних надходжень.

Сьогодні комбінат здатен забезпечити робочими місцями із стабільною заробітною платою 412 жителів Лисянського району. Приємно, що й досі в цьому чисельному колективі продовжують працювати понад 30-ть шановних співробітників, які стояли у витоків становлення комбінату. Товариство не має заборгованості щодо платежів до бюджету, пенсійного та інших фондів, а це - своєчасно виплачена заробітна плата працівникам бюджетної сфери та пенсії. За сім місяців поточного року середньомісячна заробітна плата на підприємстві складає 1 662 грн. У планах ВАТ «Дашуківські бентоніти» - вирішення  проблем освіти фахівців і закріплення на робочих місцях підприємства нових кадрів.

З кожним роком ВАТ «Дашуківські бентоніти» нарощує темпи росту виробництва продукції. Так у 2007 році у порівнянні з 2006 роком приріст випуску продукції склав 13,8%, а за 6 місяців 2008 року до відповідного періоду минулого року він становить 24,27%.

У 2004 році на підприємстві проведено важливі заходи з удосконалення системи управління якістю. 1 червня 2005 року Німецьким товариством з акредитації підприємству був виданий сертифікат, що засвідчує відповідність системи управління якістю здійснюваних на ВАТ «Дашуківські бентоніти» процесів видобутку, переробки і збуту бентонітової та палигорскітової глини вимогам міжнародного стандарту ІЗО 9001:2000. У травні 2008 року підприємство пройшло ресиртифікаційний аудит и отримало сертифікат відповідності системи управління якістю, який підтверджує відповідність міжнародному стандарту 150 9001:2000 (Система управління якістю).

На протязі 2006-2008 років було проведене розширення нових виробничих потужностей. Особливість нового виробництва це автоматизація технологічних процесів, енергозбереження, новітні технології переробки бентоніту та безпосередньо випуск нових видів продукції з більшою глибиною переробки, що дає можливість підприємству розширити ринки збуту та перейти на більш високий технологічний рівень.

Українські спеціалісти які працюють у галузі підземного будування мають надію, що  вітчизняна бентонітова продукція для горизонтально спрямованого буріння складе гідну конкуренцію американським та європейським аналогам. Та завдяки випуску конкурентноздатних вітчизняних аналогів бентонітових глинопорошків  на території України буде значно знижена  їх собівартість у порівнянні з зарубіжними аналогами, а це сприятиме   зменшенню собівартості робіт з використанням горизонтально спрямованого буріння.

Урочисте відкриття нового цеху по випуску високоякісних бентонітових глинопорошків відбулося за участю: першого заступника Голови Черкаської обласної державної адміністрації Гамана Петра Ілліча, Заступника     Міністра фінансів України            Матвійчука       Володимира  Макаровича,    Голови   Правління  Асоціації «Сучасні    безтраншейні   технології»    Прокопчука Віктора    Андрійовича,     Голови   Ради       Корпорації    «Астрон-Україна» Кирилова Юрія  Геннадійовича та  Голови Наглядової Ради ВАТ «Дашуківські Бентоніти» Фріндта Юрія Людвіговича.

ВАТ “Дашуківські Бентоніти” перебуває в управлінні Корпорації’ пАстрон-Україна” і входить до числа провідних акціонерних товариств Черкащини. Підприємство займає провідне місце в Україні з видобутку й переробки бентонітових глин, виготовляє продукцію, вкрай необхідну для металургійної, ливарної та нафтогазової промисловості. Виробничі потужності комбінату дають можливість виробляти щорічно 220 тисяч тонн грудкової бентонітової та палигорскітової глини, 210 тисяч тонн бентопорошку. Сьогодні споживачами продукції комбінату є більше 200 машинобудівних, нафтогазодобувних і хімічних підприємств в Україні та СНД. Продукція експортується в країни Європейського союзу.

Нет ответов на "Упевнений крок України до Європи - ВАТ “Дашуківські бентоніти” стає на один рівень з провідними світовими виробниками."

Добавить комментарий

Вы должны быть зарегистрированы, чтобы иметь возможность добавлять комментарии.

Обучение

copr.jpg

Новый выпуск

NO-DIG обозрение

obl2014_1.jpg

Машины в работе

Get the Flash Player to see the slideshow.

Архив новостей

АСБТ в: